Gloriandus Faberge

"GRISLY"

RODOKMENVÝSTAVYVRHYFOTOVIDEOPŘEDKOVÉ

IMPORT RUSKO 


12 měsíců

Dokumenty

 PEDIGREE
 BAER 1
 BAER 2


Šampionáty / t
ituly: 

 Naše ruská princezna Grisly je první fenkou v naší chovatelské stanici a doufejme, že i zakladatelkou mého chovu. Přišla k nám jako dárek k mým 45. narozeninám a zároveń k 10. výročí založení mé chovatelské stanice MONARTE RICH. Doufejme, že pro nás bude stejným klenotem, jako je slavné Fabergého vejce pro celý svět.
Grisly pochází z vrhu 12ti štěňat, všechna štěňata byla oboustranně plně slyšící BAER +/+ !!! 4 sourozenci (3 psi a 1 fenka) měli plotnu, žádná další vada se ve vrhu nevyskytla.
Její rodokmen je velice zajímavý a nabitý legendami dalmatinského chovu nejen z Ruska, ale z celého světa. V rodokmenu má mnoho jedinců, kteří získali a někteří i opakovaně nejvyšší tituly na Světových, Evropských a Cruft's výstavách a také vítěze Westminster Show v Americe. Některé z nich si dovolíme představit blíže <<<ZDE>>>

Za pomoc s jejím importem moc děkuji dvěma chovatelkám, které provází můj život s puntíky, Mgr. Kateřině Malovic (ch.st. Raul - chovatelce Ričiho) a Mgr. Dagmar Coubalové (ch.st. Dalmadami - chovatelce Woodyho) a zejména chovatelce Evgeniya A. Alyushina (ch.st. Gloriandus), která mi Grisly svěřila i přes to, že měla původně zůstat ve spolumajitelsví v její ch.st.

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish