Výstavy

VÝBĚR Z POSUDKŮ / CRITIQUE FROM JUDGES

2018 
Výstavy, o kterých uvažujeme, že bychom se jich chtěli zúčastnit.

Datum Výstava/Show Rozhodčí/Judge Třída/Class Výsledek/ Resullts Poznámky
17.8.2018 KV DK SK Bratislava (SK) Jean Pierre Achtergael (B) champion    
23.6.2018 CACIB Intercanis Brno Scheel Kresten (DK) champion    
8.4.2018 CACIB Chemnitz (DE) Petra Rotch (DE) champion (5/5) VG4   
18.2.2018 CACIB Budapešť (HU) Zoia Oleinikova (UA) champion (4/4) Exc.1, CAC, CACIB, BOS   
17.2.2018 CACIB Budapešť (HU) Burunkai Patrícia (HU) champion (5/5) Exc.3
 
16.2.2018  CACIB Budapešť (HU) Dr. Tamás Jakkel (HU)  champion(5/5)  Exc.3  
15.2.2018 CACIB Budapešť (HU) Andreas Savva (CY) champion (4/4) Exc.4  

 

2017  

  • TOP MALE DK CZ 2017 - 5.place  (only 1 show)
Datum Výstava/Show Rozhodčí/Judge Třída/Class Výsledek/ Resullts Poznámky
9.11.2017 World Dog Show  Leipzig (DE) Lepasaar Marko (EST) champion (38/43)  EXCELLENT  
GRAND CHAMPION OF SERBIA

1.10.2017

CAC Turija (SRB)

Piotr Krol (PL)

champion

Exc.1, CAC, Best male, BOB
neúčast ve finálových soutěžích

 

CHAMPION OF SERBIA

30.9.2017

CACIB Bačka Topola (SRB)

Tibor Bošnjak (SRB) champion Exc.1, CAC,CACIB, 
BOB, BIG3
 
10.9.2017 CACIB Karlovac (CRO) Francesco Cochetti (ITA) champion (5/6) Exc.4  
9.9.2017 CACIB Karlovac (CRO) Laurent Pichard (SWI) champion (4/5) Exc.4  
18.8.2017 Club Show DK SK
Bratislava (SK)
Brenda Rance (UK) honour Exc.1 Honour Class Winner  
5.6.2017 CACIB Norrköping (SE) Kerstin Nilsson (DK) champion (6/7)  nenastoupli pro zranění  
CHAMPION OF SWEDEN
4.6.2017 CACIB Norrköping (SE) Bertil Lundgren (S) champion (7/7) Exc.2, CK, CAC, r.CACIB,
Res .BEST MALE
 
3.6.2017 CACIB Norrköping (SE) Glenda Goller (AUS)  champion (7/7) Exc.4, CK  
6.2.2016 CACIB Brno Viera Staviarská (SK) champion (2/2) Exc.1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, BIG4  

2016   

  • TOP MALE DK CZ 2016 - 4.place (only 3 show)
Datum Výstava/Show Rozhodčí/Judge Třída/Class Výsledek/ Resullts Poznámky
6.11.2016 DUO CACIB Bratislava (SK) Arne Foss (N) champion Exc.1 CAC  
19.8.2016 KV DK SK Bratislava (SK) Zeljka Helper (HR) champion (2/2) Exc.1 CAC  
31.6.2016 4 Summer Night Show Split (HR) Štefan Šinko (SI) champion (3/3) Exc.2 r.CAC  
30.7.2016 Club Show HR DK Manolla Pogesi (I) champion (4/4) Exc.3  
30.7.2016 4 Summer Night Show Split (HR) Pedro Snaches Delerue (PT) champion (3/3) Exc.1 CAC, BEST MALE, BOS  
29.7.2016 4 Summer Night Show Split (HR) Tino Pehar (HR) champion (3/3) Exc.1 CAC  
28.7.2016 4 Summer Night Show Split (HR) Attila Czegledi (HU) champion (3/3) Exc.2 r.CAC  
22.5.2016 CAC Kapuvár (HU) Ludmila Fintorová (SK) champion Exc.1, CAC, Best male, BOB,  BIG,  
BEST IN SHOW 3
 
 
 CHAMPION OF POLAND
24.4.2016 CACIB Opole (PL) Dorota Witkowska (PL) champion (2/2) Exc.1, CAC, NDPwR, CACIB, BOS  
9.4.2016 CAC Ostrava Viera Staviarská (SK) champion (2/2) Exc.1, CAC, CAC ČMKU, NV16, BOS  
6.2.2016 CACIB Brno Olga Dolejšová (CZ) champion (2/2) Exc.2 r.CAC  
9.1.2016 CAC Brno Viera Staviarská (SK) champion Exc.1, CAC, CAC ČMKU, NV16, BOB, BIG4  

2015

  • II. VICE TOP MALE DK CZ 2015 (only 4 show)
  • ABSOLUT WINNER CZ 4.place  

 

Datum Výstava/Show Rozhodčí/Judge Třída/Class Výsledek/ Resullts Poznámky
 25.10.2015 CACIB Bratislava (SK) Ruskovaara Elena (FIN) champion (3/3) Exc.2, r.CAC r.CACIB  
GRAND CHAMPION OF SLOVAKIA
 24.10.2015 CACIB Bratislava (SK) Lepasaar Marko (EST) champion (2/2) Exc.1, CAC r.CACIB  
 4.10.2015 CAC Rybnik (PL) Andrzej Mania (PL) champion Exc.1, CWC, Best male, BOB, BIG3  
20.9.2015 Club Show - MJF Blansko Wieslawa Misterka-Kluska (PL) winner (2/2)
Exc.1, CAC, BEST SPOTTED
 
19.9.2015 CAC Brno Viera Staviarská (SK) winner (1/2)
Exc.1, CAC, CAC ČMKU, NV15, BOB, BIG5  
3.5.2015 WAFDAL Show Praha Fintorová (SK) / Dević (SRB) champion (6/6) Exc.3  
18.4.2015 KrV Dětřichov  Tibor Havelka (SK) winner  Exc.1, Class Winner, Regional Winner, Winner of Dětřichov 2015 (BOB)
 
SHOW CHAMPION OF ČMKU (CZ)
11.4.2015 CAC Ostrava Tibor Havelka (SK)   winner (1/2) Exc.1, CAC, CAC ČMKU, NV15, BOB, BIG4
 
20.3.2015 CACIB Katowice PL)  Miodrag VRETENIČIĆ (MNE) champion (2/2)  Exc.2  
14.3.2015 KrV Vyškov  Ing. Leoš Jančík (CZ) winner  Exc.1, class winner, Regional Winner, BIG  
1.3.2015 CACIB Nitra (SK)  Tibor Havelka (SK)  champion (2/2) Exc.1 CAC r.CACIB  

2014    

  • II. VICE TOP MALE DK CZ 2014 (only 4 show)
     
Datum Výstava/Show Rozhodčí/Judge Třída/Class Výsledek/ Resullts Poznámky
7.12.2014 CACIB Wels (A)  Phyllis Poduschka-Aigner (A) champion (7/7) VG4  
6.12.2014 CACIB Wels (A)  Claudio De Giuliani (I) champion (7/7) Exccellent  
INTERNATIONAL CHAMPION C.I.B.
30.11.2014 CACIB Slovakia CUP Nitra (SK) Borges Manuel Loureiro (PT) champion Exc.1, CAC, CACIB, Slovakia Cup Winner 2014,   BOB, r. BIG   
29.11.2014 CACIB Winner Show Nitra (SK) Věra Dvořáková (CZ) champion Exc.1, CAC, CACIB,   Winner Show Winner 2014,  BOB BIG    
GRAND CHAMPION OF  CZECH REPUBLIC
&
 CLUB CHAMPION OF DK CZ
25.10.2014 European Speciality Club Show DK CZ Blansko Jean Pierre Achtergael (B) champion (5/5) Exc.1, CAC, Speciality Club Winner 2014, BOS   
24.10.2014 EDS Brno Manola Poggesi (I) champion (12/12) EXCELLENT  
5.10.2014 CAC Rybnik (PL) Stanisław Abłamowicz (PL)
Andrzej Mania (PL)
champion Exc.1, CWC, Best male,   BOB,  res. BIG
 
CHAMPION OF  ROMANIA
&
 GRAND CHAMPION OF ROMANIA
17.8.2014 CACIB Alba Iulia (RO) Ozan Belkis (TR) champions Exc.1, CAC, CACIB,  BOB,  BIG, 
BEST IN SHOW 3
galerie
16.8.2014 CACIBAlba Iulia (RO)  Cristian Ștefănescu (RO) champions Exc.1, CAC, CACIB, BOB, BIG,
RES. BEST IN SHOW
galerie
27.7.214 RDS Brno Žebětín  MVDr. Pyskay (SK) champion Exc.1, Class Winner, Regional Winner, BIG3
galerie  
12.7.2014 CACIB Oberwart (A) Antoaneta Popantonova (BG) champion (2/2)
Exc.1 CACA, r.CACIB galerie  
21.6.2014 CACIB Intercanis Brno (CZ) Marija Kavcic (SLO) champion (2/2) Exc.1, CAC, r.CACIB
(=full CACIB)
 
8.6.2014 RDS Zemská koruna Lanškroun (ČR)  Lenka Frnčová (CZ) winner  Exc1, class winner galerie
12.4.2014 CAC Ostrava (CZ) Olga Dolejšová (CZ)
winner (2/2) Exc.1 CAC, CAC ČMKU, National Winner 2014, BOB galerie
CHAMPION OF SLOVAKIA
27.3.2014 Victory Show & Champion of Champions SK-Nitra (SK) Věra Staviarská (SK)
Zaur Agabeyli (AZ)
adult champion Exc.1 CAC, Victory Winner, BIG galerie
CHAMPION OF CZECH REPUBLIC
22.2.2014 DUOCACIB Brno (CZ) Hana Ahrens (A) intermediate Exc.1 CAC, r.CACIB
(=full CACIB)
galerie
18.1.2014 CACIB Trenčín (SK) Věra Staviarská (SK) intermediate Exc.1 CAC, CACIB, BOB , r.BIG galerie

2013    

  • TOP JUNIOR DK CZ 2013 
  • TOP PUPPY DK CZ 2013 
  • II.VICE TOP CZECH SHOW DALMATIAN 2013
  • II. VICE ABSOLUT WINNER DK CZ 2013
  • TOP7 MALE DK CZ 2013 (about 5 show in 15 month old)

 

Datum
Výstava
Rozhodčí
Třída
Výsledek
Poznámky
1.12.2013 CACIB Nitra (SK) Frnčová Lenka (CZ) intermediate Exc.1, CAC galerie
30.11.2013 CACIB Nitra (SK) Urošević Milivoje (SRB) intermediate   Exc.1, CAC, CACIB, BOB TOP BIG5 galerie
9.11.2013 KV DK ČR Praha (CZ) Zdena Holmerová (CZ) intermediate (3/3) Exc.1, CAC galerie
3-11.2013 CACIB Praha (CZ) Cristian Stefanescu (RO) intermediate (2/2) Exc.1, CAC, CAC ČMKU, CACIB galerie
2.11.2013 CACIB Praha (CZ) Věra Staviarská SK) intermediate (2/2) Exc.1, CAC, CAC ČMKU, CACIB galerie
  JUNIOR CHAMPION OF HUNGARIA
20.10.2013 CACIB Komárom (HU) - Derby Dusan Paunovic (RU) junior
(2/2)
Exc.1, HPJ, Junior BOB,  HDFY- Hungaria Derby Winner 2013 , BOS, Derby BIG galerie
19.10.2013 CACIB Komárom (HU)  Laszló Erdós (HU) junior
(2/2)
Exc.1, HPJ, Junior BOB, Qualification Cruft ´s 2014 galerie

JUNIOR CHAMPION OF CZECH REPUBLIC
&
CLUB YOUTH CHAMPION DALMATIANS CLUB OF CZECH REPUBLIC

14.9.2013 MJF Blansko (KV DK ČR) Laszló Erdós (HU) junior
(3/4)

Exc.1, CAJC,  Youth Winner MJF 2013,  BISS JUNIOR,  BEST MOVEMENT &  BEST SPOTTED

galerie
18.8.2013 CACIB Bratislava (SK) Viera Staviarska (SK) junior Exc.1, CAJC,  BOB BIG3 galerie
JUNIOR CHAMPION OF SLOVAKIA
16.8.2013 Club Show DK SK Bratislava (SK) Jelena Kruus (EST) junior Exc.1, CAJC, Junior Club Winner DK SK 2013,  BISS JUNIOR galerie
30.6.2013 CAC Ustroń (PL) Borkowski Tomasz (PL) junior Exc.1, CAJC, Junior BOB
neúčast na finálových soutěžích
 
29.6.2013 CACIB INTERCANIS Brno (CZ) Damir Skok (CRO)

junior

Exc.1, CAJC,  Junior BOB
neúčast na finálových soutěžích
 
1.6.2013 CACIB Nitra (SK) Grzegorz Weron (PL)

junior

Exc.1, CAJC,
Grand Prix Slovakia Junior Winner 2013

31.5.2013 CAC Senec (SK) Tibor Havelka (SK)

junior

Exc.1, CAJC,  BOB,   BIG
4.5.2013 CACIB Praha (CZ) MVdr. Gabriela Ridarčíková (SK)
Aase Jakobsen (NOR)
I. Mariusz (RO)
junior (3/3) Exc1, CAJC, Junior BOB  , Prague winner 2013,   BOB,  JUNIOR BIG, BIG,   BEST OF DAY

galerie

27.4.2013 Spec. Club Show DK CZ
Mladá Boleslav (CZ)
Aase jacobsen (NOR) puppy (3/3) VN1 (BOS Puppy)
galerie
23.2.2013 CACIB Nitra (SK) Kazlauskaité Ramuné (LT)
Korózs-Papp Judit (H)
puppy VN1, BOB Puppy
RES.BIS PUPPY
galerie
3.2.2013 DUO CACIB Brno (CZ) Nieminen Kirsi (FIN) puppy VN1, BOB Puppy
 
(finálové soutěžě nebyly)
galerie
26.1.2013 CACIB Trenčín (SK) Věra Dvořáková (CZ)
Dušan Kuriš (SK)
baby VN1, BOB Baby
BIS3 BABY
galerie
5.1.2013 CAC Brno (CZ) Janusz Opara (PL)
Milan Krinke (CZ)
baby VN1, BOB Baby
BIS BABY
galerie

 

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish