AKTUALITY

Woodyho dcera a syn ve Švédsku

Fenka Bello Blanco Quickstep +  pejsek Bello Blanco Qeeper ve věku 11 týdnů, Zatím se vyvíjejí velmi nadějně, mají výborné kostry, hrudníky i předhrudí a velmi milé a kontaktní povahy. Quick je více akční a vypadá to, že bude velmi pěkně spolupracovat při výcviku, Qeeper je více klidný a mazlivý. Po rozkliknutí jejich jména se zobrazí videa na FB.

CACIB Nadarzyn - WARSZAWA (PL) - 30.03.2019

 

rozhodčí: Maritha Östlund-Holmsten (SE)

JCh. Alrakis My Dragonis Amore Per Dalmati - mezitřída (2/2)
Exc.1, CWC, r.CACIB ( = full CACIB)


JCh. Alula Australis Stella Meus Amore Per Dalmati - mezitřída
Exc.1, CWC, Best Adult female, CACIB, Qrufts Qualification '20 a BOS

Polští sourozenci Seba a Stefi po Woodym absolvovali další výstavu a opět úspěšně! Švédskou rozhodčí opravdu zaujali a získali krásné posudky. Oba dva zahájili ve věku necelých 16ti měsíců cestu za mezinárodním šampionátem C.I.B. Seba získal 3x CWC na šampionát Polska, jeho sestra Stefi 2x CWC na Polský šampionát. Nyní jim chybí poslední krok po vypršení časové podmínky.

chovatel: Magdalena Kulik

Nové fotky Woodyho potomků

Woodyho polská dcera Andromedae Ypsilon AMORE PER DALMATI "Zoe" (15 měsíců)
matka: C.I.B. Xena Bialo-Czarni

chovatel: Magdalena Kulik
majitel:Jadzia Kawalec


 

 

 

 

německá dcera Kamika von der Auerbacher Höhe
matka: Ivette von der Auerbacher Höhe

chovatelStefanie Benner
majitel: Arabella Trapp


finští potomci v 5 - 6ti měsících věku
matka: C.I.B. 

Zhelannaya Radost iz Sozvezdiya Yunony

 

chovatel: Kati Tuuri


Wildspots Amazing Alsephina

Wildspots Amazing Aljanah, 
Wildspots Amazing Alioth a Wildspots Amazing Acrab


a ještě švédští potomci v 9ti týdnech
Bello Blanco Quickstep
 

Bello Blanco Qeeper

KV - MJF DK CZ - 24.3.2019 - Hostouň u Prahy

rozhodčí: Jacquie Christie (UK)

Diego De Conte Z Hrubých luk - mezitřída (3/4)
VD3

Damian Di Capo Z Hrubých luk - tř. vítězů (4/4)
V2 r.CAC (= full CAC)

Dinah De La Queen
 
Z Hrubých luk - mezitřída feny (3/3)
V3

foto: Simona Pouchlá

Woodyho potomci se zúčastnili klubové výstavy Dk ČR v Houstouni. Posuzovala prestižní anglická rozhodčí ch. st. Sophspot. Všichni dostali velmi pěkné posudky a udělali nám velkou radost. Woodyho matka Daughter De la Queen Dalmadami se stala BISS Veteránem výstavy! I mámě a její majitelce moc gratulujeme. 

 

vrh "N" ch.st. RAUL (SRB)

19.3. 2019 přišel na svět vrh "N" v ch.st. Raul, po feně Helen Danarny. Příchod na svět byl velmi obtížný a strastiplný a všem nam dál hodně zabrat, nejvíce mamince Helen. Podle ultrazvuku jsme očekávali narození 6ti a více štěňat, což potvrdil i rtg a sono dělané den před císařským řezem. Přesto se "narodili" jen dvě štěňátka, standardní pejsek a fenka. Pejsek byl bohužel již mrtvý a tak nakonec zbyla jen malá bojovnice Nikita. Držíme pěsti chovatelce i majitelce Katce a oběma holkám bojovnicím, ať to spolu zvládnou a Nikitka ať zdárně roste a prospívá.

22.3.2019 

Helenka bohužel po porodu přišla o mléko a malá Nikitka musela být krmena umělým mlékem. Bojovala, ale 22.3.2019 svůj boj prohrála Plačící 
Tento vrh byl pro nás všechny velmi traumatizující a stále nechápeme co se stalo. Helenka již měla jeden velmi pěkný vrh 13 štěňat a z počátku vše vypadalo normálně. V polovině březosti bylo potvrzeno ultrazvukem, že je Helnka březí a můžeme očekávat minimálně 6 a více štěňat. 61 den začal porod, ale proto, že se ani po 20 hodinách stále nic nedělo, jela v noci se svou majitelkou k veterináři. Byl zhotoven RTG a UTZ s výsledky, že Helenka očekává minimálně 6 štěňat a všechna jsou vitální a porodní cesty nejsou blokované. Proto dostala jen léky k podpoře porodu a byla odeslána domů s tím, že mají přijít na kontrolu v průběhu dne. Po dlouhém čekání následující den byl Helence kolem 16 hod. proveden císařský řez a následně bylo majitelce oznámeno, že se narodila pouze 2 štěňata, mrtvý standardní pejsek a standardní fenka. Pro tu začal boj o život, který bohužel neskončil hapiendem. I toto je chovatelský život, pro nás první takováto smutná událost. Držíme pěsti Helence, ať se brzy zotaví a nabere síly a její majitelce hodně sil do další chovatelské práce.

Woodyho potomci a vnoučata

Woody se stal opět dědečkem, v rakouské chovatelské stanici BE LEGEND se mu narodilo 9 vnoučat - 5 pejsků a 4 fenky. Další vnoučata očekáváme v Německu a nově očekáváme i další vnoučata v Holandsku v ch.st. VAN DE ZUJDZIJDE a v české ch.st. DOOR OPENER! 

Woodyho finští synové se vyvíjí velmi nadějně. Černě tečkovaný Wildspots Amazing Acrab a hnědě tečkovaný Wildspots Amazing Alioth v 5 a 1/2 měsících.

Štěňata ve Švédsku mají 6,5 týdne

Štěňata vypadají velmi pěkně, mají pevné kostry s rovnými zády a pěknými hrudníky, všechny mají milé, přátelské a kontaktní povahy. Sluch nyní u štěňat vyšetřovaný nebude. Všichni už mají svoje nové rodiny, hnědy pejsek Qeeper a béžová fenka Quickstep zůstávají doma, v rodině chovatelky.

Jména pejsků: Qasino, Qeeper, Qosmo, Qasper
Jména fenek: Quickstep, Queen Of Ice, Qobra Qayenne
kompletní galerie


XL. NDS RADOM (PL) - 9.3.2019

rozhodčí: Iwona Łuczak (PL)

mezitřída psi
JCh. Alrakis My Dragonis Amore per Dalmati 
Exc 1, CWC, Best male, BOS

mezitřída feny

JCh. Alula Australis Stella Meus Amore per Dalmati
Exc.1, CWC, Best female

Woodyho polští potomci Stefi a Seba se stávají čekateli svého prvního dospěláckého šampionátu POLSKA!! Posíláme srdečné gratulace

MARTINIDOGSHOW GRONINGEN (NL) - 2.3.2019

Woodyho syn Bram a jeho další výstavní úspěch! Moc gratulujeme

Benelux Winner Show 
rozhodčí: H. Stigt (NL)

C.I.B. Call Me Crazy of The Million Hair - tř. šampionů (3/3)
Exc.1, CAC,  CACIB,  Benelux Winner '19, Crufts Qualification '20 a BOB


Stránky

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish