Plánované vrhy po Woodym

V této rubrice bychom Vás chtěli seznámit s vrhy, které jsou již domluvené pro následující období, avšak zatím není nakryto nebo není známé, zda bylo krytí úspěšné. Příroda je příroda a občas si dělá co sama uzná za vhodné. Krytí jsou vždy zveřejňována teprve po zveřejnění plánu od majitele feny.

Vrh.5 - ch.st. von der Auerbacher Höhe (Germany)
Krytí se uskuteční v termínu léto / podzim. 

Stefanie Benner je chovatelkou matky Woodyho posledního vrhu Ch. Enyi von der Auerbacher Höhe. Byla s ní a její majitelkou Ramonou Niehof od počátku březosti, porodu i odchodu štěňat do nových domovů. Také je na společných setkáních vidí vyrůstat a celý vrh se jí velmi líbí, jak v povahách, tak v kostrách. Všechna štěňata mají podle ní své osobní kouzlo a tak se rozhodla, že by mohl být tím správným partnerem, i pro její mladou fenku Ivette. Pro Stefanii to bude její první čistě hnědě tečkovaný vrh a já si velmi cením, že ji Woody takto oslovil. Ivette je mladá, charismatická fenka s velmi pěkným rodokmenem. Jejím otcem je výborný italský pes z ch.st. DAUMONT. V rodokmenu najdete několik Světových i Evropských šampionů i Vítěze Crufts výstavy.
Pokud by měl někdo zájem o štěně po Woodym z tohoto spojení, může nás kontaktovat.
RODOKMEN VRHU

 


Vrh.6 - ch.st. Amore Per Dalmati (Poland)
Krytí se uskuteční v termínu léto / podzim. 

Toto krytí nás zpětně vrací k našmu milovanému Ričimu, který měl v Polsku jeden nádherný vrh a je dědečkem této fenky. Půjde o liniovou plemenitbu IV / IV na WW. EW. CruftsW C.I.B. Spotnik's Special Selection. Yoko se předvádí nejen na výstavních molech, ale věnuje se i fotografování a točení reklam. Jde o jemnou fenku s krásnou hlavou a pěkným pohybem. Narodit by se měli černě i hnědě tečkovaná štěňata.

RODOKMEN VRHU


Vrh.7 - ch.st. Bello Blanco (Sweden)

Krytí ze zmrazeného spermatu.
Vzhledem k nepravidelnému a prodlouženému hárání fenky, se stále nízkými hladinami progesteronu se chovatelé na radu veterinářů rozhodli inseminaci přesunou na podzimní / zimní hárání. To už snad bude v pořádku, jen to pro nás všechny známená delší čekání a napětí, na druhou stranu s větší možností pozitivního výsledku. 


RODOKMEN VRHU

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish