Ve dnech 15.- 18.2.2018 se v Maďarské Budapešti konala tradiční čtyřdenní výstava. Přes to, že nemám takto dlouhé výstavy v lásce jsem se rozhodla zkusit s Woodym štěstí na dojetí šampionátu Maďarska. Woody se ve velké konkurenci zahraničních dalmatinů z Ruska, Maďarska, Itálie, Chorvatska či Německa rozjížděl pomalu, ale nakonec ukázal svoje kvality a udělal další krůček k dokončení šampionátu. Velice děkujeme naší výstavní "tetě" Markétě Hanzaulisové za péči, informovanost a lásku, kterou Woodymu věnuje.

C.I.B. MultiCh. G' Rich Woody Genesis Dalmadami

18.2.2018 
rozhodčí: Zoia Oleinikova (UA) 
tř. šampionů (4/4)
Exc.1, CAC, CACIB, BOS

17.2.2018 
rozhodčí: Burunkai Patrícia (HU) 
tř. šampionů (5/5)
Exc.3

16.2.2018
rozhodčí: Dr. Tamás Jakkel (HU)
tř. šampionů (5/5)
Exc.3

15.2.2018
rozhodčí: Andreas Savva (CY)
tř. šampionů (4/4)
Exc.4

rozhodčí: Vladimír Piskay
handling: Karolina Štibravá

třída dorostu
Damian di Capo Z Hrubých luk - Velmi nadějný 1

rozhodčí: Dupas Jean-Jaques (FRA)

Ch. Call Me Crazy of The Million Hairs
tř. šampionů (2/2)
Exc.1 CAC CACIB Best male BOB

Bram splnil podmínky šampionátu Belgie a Mezinárodního šampionátu krásy C.I.B.!!! Ve 28 měsících je juniorským šampionem Belgie, Holandska a Luxemburska a dospěláckým šampionem Belgie, Dánska, Holandska a Luxemburska i C.I.B. !!! Je zatím nejúšpěšnějším Woodyho potomkem.
Obrovské gratulace jeho majitelce a chovatelce Dian Jacobs.

10.2.2018
rozhodčí: Hana Ahrens (A)
handling: Kája Štibravá

tř. dorostu 
Damian di Capo Z Hrubých luk - Velmi nadějný1

11.2.2018
rozhodčí: Tibor Havelka (SK)
handling: Kája Štibravá

tř. dorostu  
Damian di Capo Z Hrubých lukVelmi nadějný1

Woodyho syn Damián (7,5 month) dokončil Slovenský šampionát štěňat! Velké gratulace majitelce a chovatelce Monika Mahelová.

Dnes proběhlo vyšetření sluchu u Woodyho polského vrhu s Yoko (C.I.B. Xena Bialo-Czarni) v chovatelské stanici AMORE PER DALMATI. K naší velké radosti je to třetí vrh po sobě, kde jsou všechna štěňata oboustranně plně slyšící BAER +/+!!! Z výsledku máme velkou radost a blahopřejeme chovatelce Magdaleně Kulik. Nyní se mimina začnou rozbíhat do svých nových domovů. Na cestu dostanou nádhernou výbavičku a my jim přejeme ty nejlepší rodiny.

Judge: Jean Pierre Achtergael (BE)

Ch. MultiJCh. Call Me Crazy of The Million Hairs
tř. šampionů
Exc. 1, CAC, CACIB, BOS

Woodyho syn Bram je čekatelem také šampionátu Belgie a Holandska! Na další výstavě opět úspěšný!

 

Do galerie a na stránku vrhů s Woodyho potomky jsme doplnili informace a fotogalerie německých štěňátek od Stefanie Benner (kennel von der Auerbacher Höhe). Štěňata se mají čile k světu, všichni výborně prospívají a už mají otevřená očka. 
základní infomac naleznete <<ZDE>>
Galerie 1. týden

Galerie 2. týden.

Po světové výstavě jsem se dokopala a po dlouhé době se pokusila udělat nové postojové fotky. Woody není v ideální kondici, potřeboval by delší vycházky a více pohybu, ale to není momentálně možné. Stejně mu to na nich ale sakramentsky sluší, Dřeváček náš jeden krásnej.

C.I.B. G' Rich Woody Genesis Dalmadami
champion class (38/43)
EXCELLENT!

Na začátku listopadu se Woody zúčastnil svojí první Světové výstavy. Původní plány byly jiné, měla to být naše malá rodinná psí dovolená s ubytováním v krásném park hotelu asi 40 km od Lipska, s oběma našimi psími kluky. Život si ale dělá co chce a tak to dopadlo zase všechno úplně jinak. Woody vyrazil na cestu opět se svou "výstavní" tetou Markétou Hanzaulisovou. Konkurence byla obrovská a naší prioritou bylo, aby se Woody prezentoval co nejlépe. Podařilo se, Woody se v nabité konkurenci zahraničních šampionů neztratil a získal ocenění VÝBORNÝ, což nebylo samozřejmostí ani ve třídě šampionů, kde 10 jedinců získalo ocenění VD. Mimochodem, z ČR byl jediným přihlášeným šampionem. Jako podpora vyrazila i Woodyho chovatelka Dáša a moc Dřeváčka chválila, stejně tak jako Markéta a mnoho našich zahraničních FB přátel a chovatelů. Všem děkujeme.


zatím jen pár fotek z mobilu pro nasátí atmosféry, snad se dočkáme i nějakých kvalitnějších, ale v množství přihlášených 295 dalmatinů! nelze vyfotit všechny, tak uvidíme, také zpracujeme malé video, které postupně přidám. Za skupinovou fotografii s částí psů třídy šampionů děkujeme Katarině Sanitríkové (SK)

 

judge: so - Jean Pierre Achtergeal (BE), ne - Arne Foss (N)

Damian Di Capo Z Hrubých luk
tř. štěňat - 2x VN1

Duo výstava v Praze se stala první výstavou pro malého Damiana s Monikou z posledního Woodyho českého vrhu. První výstava a ihned dva specialisté na plemeno. Damík se velmi líbil a odnesl si krásné posudky. Bohužel v Praze se soutěž pro štěňátka ve finále nekoná, ale i tak to byl úžasný start a zkušenost pro malého prcka.

Damík a jeho sestra Daggi, která následně odcestovala do Rumunska ke svým novým majitelům

Posudek: J.P. Achtergeal (BE)
Velmi pěkné štěně, správné proporce, spokojený výraz, dobře stavěný, velmi dobrá barva, skvělý temperament, vysoká akce předních nohou, pohyb super 

Posudek: Arne Foss (N)
4měsíční, nůžkový skus, hezká srst a hlava, tmavé oči, uši nasazené trochu nízko, dobré zaúhlení, silné kosti a tlapky, dobrá kondice srsti a pigmentace, dobře tečkovaný, dobře se hýbe, veselý charakter

Pár fotografií z Damíkovi návštěvy u táty doma ve věku 3,5 měsíce

Stránky

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish