Ve čtvrtek 12.7. proběhlo vyšetření sluchu štěňat v německé chovatelské stanici VON DER AUERBACHER HÖHE. Jde o druhý Woodyho vrh v této chovatelské stanici po druhé fence a s radostí můžeme oznámit, že opět jsou všechna štěňata oboustranně plně slyšící BAER +/+ !!! Kromě jedné fenky s plotnou jsou všechna štěňata bez vady. Máme velkou radost a moc gratulujeme chovatelce Stefanii Benner. Všechna štěňata jsou již zadaná a novým majitelům přejeme mnoho radosti a lásky s našimi puntikovanými dětmi.

CACIB Ludwigshafen (DE) - 7.7.2018
rozhodčí: H. Peter Machetanz (D)

Kamika von der Auerbacher Höhe
tř. dorostu - VN1

 

CAC München - 24. 6.2018
rozhodčí: Dragan Stojanovic (HR)

Kamika von der Auerbacher Höhe
tř. dorostu - VN1


rozhodčí: Irina Petrákova (RUS)

Výstavy se zúčastnil Woodyho syn Bram a jeho dcera a Woodyho vnučka Floortje. Oba vyhráli svoje početně obsazené třídy a  Floortje se stala NEJLEPŠÍM MLADÝM JEDINCEM VÝSTAVY - BEST OF JUNIOR!! Tím splnila ve 12ti měsících podmínky JCh NL. Moc gratulujeme majitelce a chovatelce i pyšnému tátovi.

tř. šampionů (4/4)
Ch. Call Me Crazy of The Million Hairs
Exc.1

tř.mladých feny (7/7)
Crazy Dreamcatcher With a Laugh 
Exc.1, BEST JUNIOR

 

 

judge: Roland Spörr (AT)

Alrakis My Dragonis Amore Per Dalmati 
puppy class
Very promising 1 , BOB PUPPY

chovatelka: Magdalena Kulik
majitel: Janusz Kalinowski

Woodyho syn Sebastian se zúčastnil v 6ti měsících svojí první výstavy. Získal krásný posudek a ocenění Nejlepší štěně v plemenii. Moc gratulujeme!

Dne 30.6. oslavila svoje druhé narozeniny štěňata z německé chovatelské stanice VOM HAUSE CASSENYA
Charming Hailey, Connore, Cody, Coopere, Coffee (Pepper), Cisco, Caylee, Caro a Calypso, přejeme Vám i majitelům všechno nejlepší, hodně zdraví, her, radostí a plné misky.

28.6. Oslavili svoje první narozeniny štěňata z chovatelské stanice Z Hrubých luk.
Dorothea Mia (Maya), Daphne Isabella (Juna), Damian Di Capo, Daggi, Dinah (Dída), Dashur Prince (Dan), Diego De Conte, Debbie My Heart, Dayen My Love, přejeme Vám hodně zdraví, radosti, plné misky pamlsků a pánečkům pevné nervy v dospívání.

rozhodčí: Kresten Scheel (DK)
finálová skupina: Birte Scheel (DK)
handling: Dominika Szászová

C.I.B. G' Rich Woody Genesis Dalmadami
tř. šampionů (2/2)
Exc.1 CAC, CACIB, Best male, BOB, BIG


Woody se v ČR nepředváděl na výstavě téměř 1,5 roku. V podstatě má splněno vše, co jde a tak nás na výstavy lákají zejména pro nás neznámí rozhodčí. Stejné to bylo i u této výstavy v Brně. Jméno rozhodčího z Dánska mi nebylo známé a o to více jsem byla zvědavá na jeho posouzení. Zahraniční rozhodčí jsou většinou známí svým přísnějším posuzování a nejinak tomu bylo i zde. Woody byl po vstupu do kruhu změřen a po zjištění, že vše je ok se vesele pokračovalo. Monika Mahelová od Woodyho syna Damiána natočila i krátká videa a bylo vidět, že to Woodymu s Dominikou šlo opravdu skvěle a velmi pěkně se prezentoval, zejména v pohybu. Výsledek mě velmi mile překvapil a samozřejmě velice potěšil. Je to pro mě takový pěkný předčasný dárek k narozeninám. Velké díky patří panu i paní rozhodčí, ocenění od nich je pro mě velmi cenné a největší poděkování patří Dominice Szászové, ze Woodyho předvedení. Podle videa si můžete udělat o její práci s ním svůj úsudek, ale podle mě má pro dalmatina skvělý cit a umí z psů vyzdvihnout to, co je na nich nejlepšího.

Výstavy se zúčastnil i Woodyho syn Damián. Bylo to krásné rodinné setkání s fantastickým závěrem, protože Damík si odnesl ocenění NEJLEPŠÍ MLADÝ JEDINEC PLEMENE a zahájil tak cestu za Českým Juniorským šampionátem. Moc mu i majitelce Monice Mahelové gratulujeme !

JCh. Damian Di Capo Z Hrubých luk
tř. mladých (2/2)
Exc.1 CAJC, BOJ

rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ)
C.I.B. G' Rich Woody Genesis Dalmadami
tř. vítězů
Exc.1, Vítěz třídy Vítězů, Krajský vítěz, Vítěz jedovnic 2018 ( užší výběr BIS)


Před časem jsem narazila na propozice na Krajskou výstavu Klubu chovatelů málopočetných plemen v Jedovnicích. Výstava sem byla přesunuta z Dětřichova u Svitav, kde jsme se v minulosti několikrát účastnili a vždycky se nám tam moc líbilo. Tak jsem si řekla, že přihlásím Woodyho, ale hlavně, že zkusíme vytáhnou naše kámoše Diu a její západosibiřskou lajku Danceho. Podařilo se a v neděli ráno jsme vyrazili do jen pár kilometrů vzdáleného kempu. Dalmatiny posuzoval pan Václavík a Woodyho posuzoval poprvé. Klepala se mi kolena, protože s handlerkou Woody běhat bohužel nechtěl, hledal paničku a tak bylo jasné, že musím sama. Pan rozhodčí posuzoval opravdu velmi velmi přísně a nic neodpustil, ani, když šlo "jen" o krajskou výstavu a tak padaly známky dobrá, velmi dobrá i výborná bez titulu někteří jedinci byli vyloučeni a to i když byli jedinci sami ve třídě. Kruh byl hodně velký a tak jsem měla strach, jestli to zvládnu uběhnout. Naštěstí pan rozhodčí v tom vedru mnoho pohybu nechtěl, jedno kolečko, tam a zpět a pak už postoj. Woody má krásný posudek a získal ocenění V1, Vítěz třídy Vítězů, Krajský vítěz a Vítěze Jedovnic 2018 (obdoba BOB, která se zadává jen na pár krajských výstavách). Diu a Danceho posuzoval Otakar Vondrouš a byl velmi trpělivý, zejména u ukázky chrupu, pro oba to byla první výstava v životě, takže chybičky se určitě našly, přesto jim to šlo velmi pěkně a i oni získali maximum co mohli tedy V1, VTO, KrV a Vítěz Jedovnic 2018. Dii se na výstavě líbilo, tak třeba se ještě na nějakou podívají. Odpoledne jsme nastoupili do finálových soutěží. Do kruhu nastoupilo asi 60-70 Vítězů Jedovnic, tudíž bylo narváno, kruh byl obrovský a můj fyzický hendikep vynikl. Přesto byl Woody vybrán do užšího výběru cca 10 nějkrásnějších jedinců výstavy. Děkuji všem rozhodčím za pěkné hodnocení a přátelům, které jsme po delší době viděli (Jarka Jurová, Dana Novotná a další), stejně tak jako novým známým Melanie Bastlová (i když s ní Woody nechtěl běhat :) ). Všem známým se nadmíru dařilo a urvali co mohli, nejvíc ze všeho Daně a briardovi Tequilovi, kteří získali BIS!!! Všem gratulujeme.

Rozhodčí: MVDr.Fr.Šimek (CZ)

Damian di Capo Z Hrubých luk 
tř. mladych psi - Výborný 1

Dinah de la Queen Z Hrubých luk 
tř. mladých feny - Výborná 1, Vitěz třídy mladých 
 
Dva Woodyho potomci ze stejného vrhu chovatelské stanice Z Hrubých luk se předvedli na této krajské výstavě. Tentokrát se více líbila Dída se svojí majitelkou Danou Pobijakovou. Oba získali ocenění Výborný 1, jen Damíkovi se tentokrát moc nedařilo předvedení. Hold nejsou to stroje. Moc oběma gratulujeme.

 

Trošku zavádějící nadpis, ale myslím, že Woody je nadšený. Já pro změnu překvapená. Maily je ve vodě jako vydra, plave skvěle od první návštěvy rybníku, aniž by ji to někdo učil či ji nějak lákal. Woody tak má konečně parťáka na vodní hrátky. I nový plavací vodní aportík se osvědčil a oběma se moc líbí.

kompletní galerie <<<ZDE>>>

 

Stránky

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish