Woody je otcem EVROPSKÉHO VÍTĚZE MLADÝCH 2018 !!!

Eurodog Show WARSAWA (PL) - 11.10.2018
rozhodčí: Petru Muntean (RO), přihlášeno 78 dalmatinů

JCh. Damian Di Capo Z Hrubých luk - junior class (9/9)
Exc.1, JCAC, Junior European Winner 2018, BEST JUNIOR OF BREED a JUNIOR RES. BIG !!!

Obrovský úspěch Woodyho syna Damíka na Evropské výstavě v Polsku!  JCh. Damian Di Capo Z Hrubých luk se stal EVROPSKÝM VÍTĚZEM MLADÝCH 2018, NEJLEPŠÍM JUNIOREM V PLEMENI a nakonec i druhým nejlepším mladým jedincem VI.FCI skupiny!!!

chovatelka + majitelka: Monika Mahelová
handling: Karolina Štibravá

Jsme na Damíka neuvěřitelně pyšní a moc gratulujeme Monice k tak velkému úspěchu. Damík se stal nejlepším českým dalmatinem na Evropské výstavě. Jako bonus splnili i podmínky Juniorského šampionátu Polska! Mám velkou radost že po Ričim, po kterém se EJW stala jeho dcera Dreamskape Loves of Naire, tak i po Woodym se jeho potomek stal Evropským vítězem mladých. Takové štěstí se leckdy nepoštěstí chovatelům za celou dobu chovu, aby byli majiteli dvou otců dvou EJW. Mám radost z obou mých osudových kluků Ričiho i jeho prasynovce Woodyho. Je vidět, že kluci jsou rodina a asi to budou dobré geny Smějící se .

EDS Warsawa - 11.10.2018

Evropské výstavy a následné jubilejní výstavy se účastnil i Woodyho polský syn Seba. Sebík je ještě vytáhlé čapaté miminko, které potřebuje dozrát, ale vidím v něm velký potenciál. I na něj jsme samozřejmně velmi pyšní

Alrakis My Dragonis Amore Per Dalmati - junior class (9/9) - VD

80th Anniversary Jubilee Show - 12.10.2018

rozhodčí: Jaroslav Matyáš (SK)

Alrakis My Dragonis Amore Per Dalmati - junior class  - Exc.3

Czech English French German Italian Russian Spanish Swedish